News Center > Media Reviews

< Previous Page Next Page >

RAPOO A600 здобув нагороду „Дизайн виробу iF 2014”


Наприкінці січня німецька асоціація “Industrie Forum Design” (iF) – одна з найшанованіших міжнародних дизайнерських спілок – оголосила переможців конкурсу "Дизайн виробу iF 2014".

Rapoo надзвичайно горді та щасливі третій рік поспіль перебувати серед переможців.

Цьогорічний переможець - портативний динамік Bluetooth NFC А600 - наслідує почесну традицію інших виробів-призерів від Rapoо, таких як Bluetooth-клавіатура E6300, бездротові клавіатури E9070 and E9080 2,4 Г (лауреат „Дизайн виробу iF 2012”) та ультратонка бездротова сенсорна клавіатура E9270P (лауреат „Дизайн виробу iF 2013”). Він був вибраний з 3249 номінантів.
Журі розглядало такі критерії як якість дизайну, зовнішнє покриття, вибір матеріалів, нові рішення, вплив на довкілля, функціональність, ергономіка, уявлення про призначення, безпека, позиція бренда і брендінг, аспекти інклюзивного дизайну.

Наш переможець: A600 – Портативний динамік Bluetooth 4.0 з найновішою технологією NFC

Одна з найвизначніших функцій А600 – це NFC (Near Field Communication). Нова технологія спрощує процес поєднання у пару з пристроями Bluetooth: просто піднесіть пристрій Bluetooth до динаміка, і підключення встановиться автоматично. Якщо функція Bluetooth на пристрої вимкнена - не проблема. Адже динамік активує її.

До того ж, найновіша технологія Bluetooth 4.0 дозволяє бездротову передачу аудіо з чудовою якістю звуку з будь-якого смартфона, планшета, ноутбука або іншого пристрою з Bluetooth.

Ця технологія забезпечує найнадійнішу бездротову передачу на відстані до 10 м і з покриттям 360° для найкращої якості аудіо без обмежень.

Полірований алюміній привертає увагу

Завдяки висококласному корпусу з полірованого алюмінію, Rapoo A600 виглядає вражаюче і виділяється серед інших. Корпус з мінімалістичним ретро-дизайном не лише робить динамік легким, але й слугує рамкою для стильних стінок, забарвлення для яких можна вибрати з 5 кольорів.  З екологічним літій-іонним акумулятором динамік має заряд живлення, якого вистачить на 10 годин неперервного задоволення звуком. Витривалість алюмінієвого корпусу в поєднанні з компактними габаритами (125 х 73 х 51,5 мм) роблять А600 ідеальним аксесуаром для смартфонів і планшетів.

Сумісний з усіма популярними пристроями Bluetooth

А600 працює з усіма популярними пристроями Android, iOS і Windows, планшетами, програвачами МР3, МР4, ноутбуками, портативними ігровими приставками та всіма іншими пристроями з Bluetooth. За допомогою функції подвійного режиму цей чудовий універсальний пристрій працює навіть з приладами, які не мають Bluetooth – його можна підключити до майже будь-якого джерела звуку через гніздо 3,5 мм.

Share to