News Center > Product releases

< Previous Page Next Page >

Rapoo запускає Золоту серію бездротових периферійних пристроїв
Золота серія. Доступні вироби

 

Визнаний у всьому світі бренд бездротових периферійних пристроїв Rapoo впроваджує Золоту серію бездротових периферійних пристроїв, які використовують такі само техніки обробки металу, як і для iPhone 5s від Apple. 10 особливих виробів з алюмінієвого сплаву, пофарбовані золотом „тухао”. До Золотої серії входять динаміки Bluetooth, гарнітури Bluetooth, бездротові клавіатури та бездротові миші. Технологією анодного окислення на поверхню виробу нанесено привабливу золоту фарбу відтінку „шампанського”. Ця ж технологія використовується для iPhone 5s.

Золота серія стала предметом жвавих обговорень, як тільки її представили на конференції, присвяченій новим виробам Rapoo, що пройшла в Сянгані (Гонконгу) наприкінці жовтня. Особлива риса серії - корпуси з алюмінієвого сплаву, пофарбовані у вражаючий колір шампанського. Корпуси з вишуканого гладенько відшліфованого алюмінієвого сплаву надзвичайно зручно лягають у руку. І вдома, і на ходу елегантний колір шампанського справляє чудове враження.

У Золотій серії нові вироби поєднані із перевіреними часом. Крім широко розповсюджених бездротових мишей 6610 і 3920p, складаної гарнітури Bluetooth H6080, знаменитих клавіатур Rapoo серії Blade E6700 і E6300, комплекту бездротових клавіатури і миші 9160, Золота серія представляє 4 бездротових вироби аудіо: бездротові динаміки Bluetooth A600, A500 і A300 та гарнітуру Bluetooth S500. Всі вироби можна використовувати у поєднанні з мобільними пристроями та комп’ютерами вдома або на роботі.

Share to